Ödeme ve Teslimat

Sitemizden sipariş etmek istediğiniz ürünlerin bedelini kargonuz geldiğinde kapınızdan ödersiniz. Kapıda ödeme kargo ücreti 6 TL olarak Sürat Kargo tarafından alınmaktadır. Siparişinizle ilgili faturanız size paketiniz ile birlikte anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo firması tarafından teslim edilecektir.

Satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerin teyitleri alındıktan sonra işlemler başlamaktadır. Siparişleriniz, ürünleri stoklarda hazır ise üç iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Stokta bulunmayan ürünler ile ilgili size mutlaka geri dönülür. Özel istek ürünler için sipariş sonunda teslimat bilgisi verilir.

Bazı illerde teslimat süreleri olağanüstü hava şartları veya ulaşım problemleri nedeniyle bu 72 saatlik sürelerin dışına sarkabilmektedir. Bunun yanında özellikle büyük şehirlerde teslimat süreleri genelikle 24 saat içerisinde gerçekleşmektedir. 

Cumartesi günleri saat 11.00’e kadar gelen siparişler aynı gün kargoya verilir. Saat 11.00’den sonra gelen siparişler ise pazartesi gününe kalmaktadır. Pazar günü gelen tüm siparişler pazartesi gününe kalmaktadır.

Kapıda ödeme ile Türkiye geneline 6 TL kargo ücreti alınmaktadır.

Siparişinizin durumunu taketshirt@gmail.com adresinden müşteri hizmetlerine ulaşarak öğrenebilirsiniz.