Ödeme ve Teslimat

 

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo firması tarafından Take T-shirt garantisi ile sizlere teslim edilecektir. Satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerin teyitleri alındıktan sonra işlemler başlamaktadır.

 

www.taketshirt.net’ten yapmış olduğunuz alışverişlerde siz kredi kartı sahiplerinin güvenliği ön planda tutulmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren fatura/ödeme bilgilerinin kontrolü gerçekleştirilmektedir. Bu yüzden siparişlerinizin teslimat aşamasına gelebilmesi için bilgilerinizin doğruluğunun onaylanması gereklidir.

 

Siparişleriniz, ürünleri stoklarda hazır ise üç iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Stokta bulunmayan ürünler ile ilgili size mutlaka geri dönülür. Özel istek ürünler için sipariş sonunda teslimat bilgisi verilir.

 

Kesinleşen siparişler, siparişin alındığı gün itibarıyla saat 14:00'den sonraki 72 saat içerisinde, Sürat Kargo tarafından adresinize teslim edilmektedir.

 

Bazı illerde teslimat süreleri olağanüstü hava şartları veya ulaşım problemleri nedeniyle bu 72 saatlik sürelerin dışına sarkabilmektedir. Bunun yanında özellikle büyük şehirlerde teslimat süreleri genelikle 24 saat içerisinde gerçekleşmektedir. 

 

Cumartesi  günleri saat 11.00’e kadar gelen siparişler kargoya verilir. Saat 11.00’den sonra gelen siparişler pazartesi gününe kalmaktadır. Pazar günü gelen tüm siparişler pazartesi gününe kalmaktadır.

 

Kapıda ödeme ile şehiriçi ve şehirdışı kargo ücretlerine ilave olarak 5 TL kargo ücreti daha alınmaktadır.

 

Alışveriş işlemi bitmeden önceki, ödeme bilgileri sayfasında siparişinize ait kargo ücretini görmeniz mümkündür. Aldığınız ürünlerin ücretini ve kargo bedelini sitemizden alışverişiniz ile birlikte ödeme yaptığınızda kargo şirketine herhangi bir ek ödeme yapmayınız.

 

Siparişinizin durumunu www.taketshirt.net üzerinden veya 0 535 623 00 94  numaralı telefondan müşteri hizmetlerine ulaşarak öğrenebilirsiniz.

 

Sevkiyat tarafınıza teslim edilmek üzereyken kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş ve hatalı ürünle ilgili itiraz hakkınızı kaybetmiş olursunuz.

 

Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık vb. durumlardan müşterinin sorumlu olduğunu ve bunların iade veya ayıplı mal şartlarını bozduğunu unutmamalısınız.

 

Sitemizden sipariş etmek istediğiniz ürünlerin bedelini kargonuz geldiğinde kapınızdan ödeyebilirsiniz. Bu hizmeti kullanmak isteyen müşterilerimizden ilgili seçenek karşılığı  5 TL hizmet bedeli Sürat Kargo tarafından alınmaktadır.

 

Siparişinizle ilgili faturanız size paketiniz ile birlikte anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo firması tarafından teslim edilecektir.